::: Štěňata vrh G :::
11.10.2009

GIPSY

GIPSY GIPSY GIPSY GIPSY GIPSY

GERÁRD

GERÁRD GERÁRD GERÁRD GERÁRD GERÁRD GERÁRD

GUY

GUY GUY

GIRL GOLDIE

GIRL GOLDIE GIRL GOLDIE

G VRH - GIPSY, GUY, GOLDIE, GERARD

G VRH - GIPSY, GUY, GOLDIE, GERARD 11.10.2009


26.7.2009

Poslední pejsek GUY odchází do nového domova.

GUY


12.7.2009

GUY trpělivě čeká na svou novou rodinu. Je v projevu klidný, vyrovnaný, ale taky umí být pěkný ďáblík...

GUY GUY GUY


MAJITELÉ ŠTĚŇÁTEK NÁM NAPSALI...

GREISEE si pomalu zvyká, příchod do nového zvládla zdá se stresu prostě, hraje si a prohání naše kotata a je z ní privilegovaný člen rodiny a náš miláček. Tak snad si na ni můžete vzpomenout bez obavy jak se asi zrovna má.

Dojeli jsme dobře, bez problémů, ani jsem nečekal, že GRAAF bude tak v pohodě. V sobotu se už cítil jako by tady vyrůstal, až jsem překvapený! Nekňučí, už má vše zmapované-zahradu, doma, garáže atd. Spí doma. Náš starý pes je k němu také bez problémů. Temperamentní je , což je skvělé, velice rychle chápe, co může a co ne. Tahá se s hadrou, hraje si s hračkami, v sobotu už i štěkal na cizí lidi. Opravdu v noci spí, neruší. Takže jsme velice s pokojeni, dostal od Vás skvělý základ!To se hned pozná. Perfektní.

Dneska odpoledne jsem měla radost. GOLDIE se odvázala a ukázala nám, že není zas až takový kliďas. Lítala po zahradě, tahala deku a vrčla na ní, dokonce i zaštěkala(už jsem myslela, že to neumí, byla pořád tichoučká). Ona celé dopoledne prospí, jen chvilku se probere, udělá, co musí a zas zalehne. Odpoledne tu byla kamarádka s retvívrem, on je divoch a tank, tak ho nejdřív okukovala z bezpečné vzdálenosti a pak dorážela. Ale asi měla respekt, moc si netroufla, No já se jí ani nedivím, vzhledem k velikostnímu rozdílu a jeho vitalitě byh si taky udržovala distanc. Zkusili jsme na chviličku jít na vodítku.Jen na zahradě kolem domu. Moc se jí nechce, ale jak jsem vzala ňamku a ukazovala jí jí, šla fofrem. Mám pocit, že za cokoliv snědku, udělá naprosto všechno. Je děsnej žrout. Manžel byl dneska v kuchyni, ona šla za ním a rovnou k misce, pak koukala, jestli jí náhodou něco nedá, málem vyměnul a dal. Ale zarazila jsem ho, protože byla po jídle.Kdybychom jí dávali podle chuti, asi by z ní byl válec. Ale je radost jí při žrádle pozorovat, fakt koncert. Každý den zkoušíme ukazovat zoubky a stát v postoji. Když jí dám na betonový stůl vedle udírny, je takový užší, zůstane stát-úplně štronzo a nechá si udělat cokoliv. Nebo když jí utírám tlapky (tady pořád leje), to je taky úplně ztuhlá. Teď spinká tady v obýváku v pelíšku, rychle si na něj zvykla, jen jsem jí tam jednou dala a už si do něj chodí lehnout sama. Těším se na víkend, manžel bude mít jednu noc službu a já se vyspím. Jsem trošku bacená, každou noc jdeme ven alespoň dvakrát a už pociťuju spánkový deficit. Ale to se musí vydržet, Pegynce to trvalo asi týden, než jsme vydržely, ne celou noc, ale tak od 23.- 6.hod.

Tak prvni seznamení GIPSY s novým domovem už máme za sebou. Dvůr se jí moc líbil dokonce si tam našla spoustu schovávaček a o zahradě ani nemluvě, takže máme hned novou hru na schovávanou, jinak v noci jí bylo chudince trošičku smutno.

Po mojom poslednom telefonate plnom obav z psieho spoluzitia sa vsetko vyvija velmi zdarne. FELIX krasne papka /hlinu uz nie/, rastie a nas pes Max s nim uz vychadza dobre. Pomohla tomu labradorka Nela od susedov, ktora sa chodi s malym hrat a ma k nemu velmi laskavy matersky pristup - a Max sa na to cele namotal - takze sa tu svorne pohybuju ako harmonicka psia rodinka :)) Musim ti povedat, ze FELIX je uplne uzasny stopercentny pes. Ma kopu temperamentu ale ku mne je za kazdych okolnosti velmi velmi nezny - uplne ako macíčka, cokolvek mu staci povedat raz a on to ihned pochopi - je skutocne velmi inteligentny a empaticky a velmi pritulny a mazlivy - a to je este male stena... ja som sa s takymto psom fakt este nestretla. Vsetkych mojich psov som milovala... ale felix je...no proste ina kava. Fakt len prehovorit. Som velmi rada ze ho mame. a ze ho mame od vas - od krasnej Sasenky.


12.7.2009

Dnes odvážím do nového domova Gipsy, bude bydlet u Petry v Brně, my však zůstáváme jejími spoluvlastníky, abychom ji měli možnost pomáhat při výchově, prezentaci a následnému uchovnění. Snad bude Gipsy ve vybraném domově s majitelkou Petrou šťastná!

GIPSY GIPSY JÁ A GIPSY GIPSY A BEA


11.7.2009

Dnes odjíždí do nového domova GIMM DAGO.

GIMM DAGO


10.7.2009

Do nového domova odjela slečna
GAILY a pejsek GORDON


GORDON9.7.2009

Do nového domova odjela slečna
GOLDIE a pejsek GAP FELIX


GOLDIE GAP FELIX5.7.2009


GORDON GAILY GAP FELIX GAP FELIX GIMM DAGO GUY a GAILY GUY GIPSY CHCETE MĚ
3-5.7.2009

Do nového domova odjeli pejskové
Graaf (vínový), Gerard (červený) a holčička Greisee (strakatá)


Graaf (vínový)
Gerard (červený) Greisee (strakatá)1.7.2009

Fotky od Renaty Hofmann
26.6.2009

ŽLUTÁ NA PÍSKOVIŠTI NA PÍSKOVIŠTI ŽLUTÁ SVÍTÍVĚŽLUTÝ NA PÍSKOVIŠTI ZELENÝ ŽLUTÁ ČERVENÝ FENY AKCE MODROSTRAKATÁ TAK KTERÁ ??? BÍLÝ MATKA A DCERA


14.6.2009

BÍLÝ SVÍTIVĚ ŽLUTÝ ORANŽOVÝ ČERVENÝ VÍNOVÝ ZELENÝ ŽLUTÁ FIALOVÁ MODROSTRAKATÁ MODRÁ
9.6.2009

ČERVENÝ MODRÁ


8.6.2009
28.5.2009
19.5.2009
17.5.2009

5 dní od narození a štěňulky celý den papají a spí a spí a papají...


PEJSKOVÉ

BÍLÝ SVÍTIVĚ ŽLUTÝ ORANŽOVÝ ČERVENÝ VÍNOVÝ ZELENÝ

FENEČKY

ŽLUTÁ FIALKOVÁ MODROSTRAKATÁ TYRKYSOVÁ